joomla template

Straipsniai > Ką dovanoti jaunavedžiams?

Vestuvės - didžiulis galvos skausmas ne tik būsimiems jaunavedžiams, bet ne ką mažesnis rūpestis ir svečiams- kokią dovaną dovanoti jauniesiems? Jau nebe tie laikai, kada jauniesiems visa giminė, draugai dovanodavo krištolo taures, pietų servizus, penkis vienodus puodelių komplektus, tris vienodus puodų rinkinius. Dovanoti tokias dovanas ne tik neįdomu, bet nors ir atrodo praktiška, tačiau neapgalvota. Juk nežinai ar tokio paties daikto nepadovanos kažkas kitas iš svečių.

Šiais laikais svečiai būsimiems jaunavedžiams nori dovanoti praktiškas, originalias ar net neįprastas dovanas-staigmenas. Aišku, vis dar populiaria dovana išlieka pinigai vokelyje. Pinigai tai daiktas, kurį jaunavedžiai tikrai panaudos, o ne padės į lentyną. Už gautus pinigus galės įsigyti reikiamų daiktų bendro gyvenimo pradžiai, ar įsigyti norimą kelionę medaus mėnesiui. Tačiau toks pasirinkimas galimas tik tada, jei nieko geriau nesugalvoji, arba jeigu buvo toks jaunavedžių pageidavimas. Dažnai jaunavedžiai net nurodo, kad dovaną norėtų gauti vokelyje. Na ką, tada belieka tik klausimas, kokią sumą dovanoti.

Pinigų dovanojimas – ne tik vokelyje. Pinigus galima dovanoti net tik vokelyje, bet galima pateikti ir originaliai. Išradingieji tikrai sugalvos ne vieną neįprastą įpakavimo būdą. Galima pinigus dovanoti smulkiomis monetomis, įdėti jas į skrynelę ar į taupyklę. Taip pat, iš pinigų kupiūrų galima išlankstyti įvairias figūras, įterpti jas į gėlių puokštę, saldainių medį. Ir daug kitų įvairiausių būdų kaip galima neįprastai įteikti piniginę dovaną.

Ieškant dovanos jaunavedžiams, visi galvoja, ko jiems galėtų reikėti, koks daiktas praverstų, kiti net klausia pačių būsimų jaunavedžių. Tačiau kiti, norėdami jaunuosius nustebinti, pasitelkia visą savo išmonę ir fantaziją bei pradeda dovanos paieškas.

Dovanų kuponai. Šiais laikais, populiari dovana yra įvairūs dovanų čekiai, kuponai apsilankyti SPA, sveikatingumo centre, parduotuvėse ir t.t. Prieš kelis metus išpopuliarėjo dovanų kuponų parduotuvės. Jose dovaną galima išrinkti net paties išrankiausiems. Tikrai jaunavedžius nustebinti norintys svečiai gali dovanoti skrydį oro balionu, parašiutu, jodinėjimą žirgais, romantišką nakvynę prabangiame viešbutyje, šokolado ar vyno degustacijas.

Originalios dovanos. Originali dovana būtų didžiulė jaunavedžių nuotrauka ant drobės. Taip pat auksinė ar sidabrinė moneta. Tai investicija į ateitį, kada sulaukus palankaus meto monetą galimą iškeisti į pinigus. Jei yra galimybė, jaunavedžiams galima užsakyti mėgstamos jų grupės ar atlikėjo koncertą, iliuzionisto pasirodymą, nupirkti dovanų čekį kelionei. Gurmanams galima dovanoti gerą, išlaikytą gėrimą su įvairiais palinkėjimais ant butelio. Gera ir praktiška dovana taip pat būtų aukštos kokybės patalynė.

Kartu su dovana svečiai stengiasi padovanoti ir nuotaiką bei emociją. Juk malonu, kai išpakavę dovaną jaunavedžiai ne tik apsidžiaugia, bet ir nustemba dėl netikėto siurprizo. Tačiau, dovana ir jos dydis nėra taip svarbu kaip nuoširdūs palinkėjimai, gera nuotaika bei galimybė pačią svarbiausią gyvenimo dieną būti kartu su artimaisiais ir geriausiais draugais.

Dovanų idėjų galite rasti paspaudę šią nuorodą: dovanų idėjos.

Straipsnių autorinės teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų. Informaciją, pateiktą tinklalapyje TavoSvente.lt kopijuoti ir platinti be leidimo griežtai draudžiama.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentuoti

Prašome komentuoti mandagiai bei naudoti lietuviškas raides. Dėkojame!

Saugumo kodas
AtnaujintiŠventės

Liepos 25 d.
Jokūbinės, Nuobaigos

Vardadieniai

Liepos 23 d.
Tarvilas, Gilmina, Apolinaras, Brigita

Liepos 24 d.
Dargvilas, Dargvitė, Kristina

Sveikinimai, tostai

Dangaus žydrumą, žemės tylumą
Pasidalinsiu su Tavim perpus,
Kad Tu pajutus nemeluotą šilumą,
Laiminga būtum ištisus metus. Daugiau sveikinimų, tostų »

Kontaktai

UAB „Rinkodaros ekspertai“
Panerių g. 51-228
Vilnius, LT-03202
Tel.: (5) 2030036
Faksas: (5) 2030037
El.paštas: info@tavosvente.lt

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com